Повернутися до звичайного режиму

ЛАСКАВО ПРОСИМО!

/Files/images/_DSC0884.JPG

Гарно в нашому садочку!
Наш садок всім - рідний дім.
То ж приводьте сина й дочку,
Будем раді вам усім!

м. Одеса, вул. Ак. Воробйова, 20/2

т. (048)720-21-13

Е - mail: dnz145@ukr.net

Шановні батьки! В нашому закладі працює консультативний центр для дітей, які не відвідують дитячі закладі.

Дні тижня

Уважаемые родители!

В соответствии с Концепцией стратегического развития "Одесса-2022" (раздел "Город счастливого детства" с 01.02.2013 года регистрация детей в дошкольные учебные учреждения коммунальной собственности г. Одессы существляется с помощью Автоматизированной системы регистрации дошкольников.
Родители могут зарегистрировать своих детей в любой детский сад через Интернет на web-портале:asrd.org

Внимание!

- Регистрация ребенка возможна после того, как ему исполнилось 1 год и 6 месяцев.
- Заявка не становиться актуальной пока ребенку не исполнилось 2 года.
Родителям необходимо обратиться в районный отдел образования (ул. Атамана Головатого, 99) в часы работы комиссии - понедельник с 9.30 до 11.30, четверг - с 14.30 до 16.30 для сверки личностных данных ребенка и получения логина и пароля для входа в Автоматизированную систему регистрации дошкольников.
При себе необходимо иметь свидетельство о рождении ребенка, паспорт одного из родителей.

Увага!

Згідно зміни до дотатку до наказу департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 18.05.2015 №192 "Про затвердження Положення про порядок електронної реєстрації дітей дошкільного віку", доповнивнення розділу 2 Положення про порядок електронної реєстрації дітей дошкільного віку пункт 2.13 такого змісту: "п.2.13. Путівка анулюється у разі, якщо дитина не зарахована до дошкільного навчального закладу без поважних причин упродовж 30 днів з дати отримання путівки у відповідному відділі освіти райадміністрації".

Шановні відвідувачі сайту, доводимо до Вашого відома, що з січня 2014 року адреса офіційного сайту депертаменту www.don.od.ua, e-mail:gorono2011@gmail.com, gorono@omr.odessa.ua

/Files/images/cnRDZZKMz6_logo_email_1l.jpg

Вкладення

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.