Шановні батьки!

Відповідно до Концепції стратегічного розвитку "Одеса - 2022" (розділ "Місто щасливого дитинства" з 01.09.2013 року реєстрація дітей в дошкільні навчальні заклади комунальної власності м. Одеси здійснюється за допомогою Автоматизованої системи реєстрації дошкільників.

Батьки можуть зареєструвати своїх дітей в будь-який дитячий садок через Інтернет на web-порталі:asrd.org

Увага!

- Реєстрація дитини можлива після того, як їй виповнилося 1 рік та 6 місяців.

- Заявка не стає актуальною поки дитині на виповнилося 2 роки.

Батькам необхідно звернутися в територіальний відділ освіти Суворовського району (вул. Отамана Головатого, 99) в години роботи коміссії - понеділок з 9.30 до 11.30, четвер - з 14.30 до 16.30 для звірки особистих даних дитини та отримання логіну та пароля для входу в Автоматизовану систему реєстрацію дошкільників.

При собі необхідно мати свідоцтво про народження дитини (оригінал).

/Files/images/P80214-145425.jpg

"Положення про порядок електронної реєстрації дітей дошкільного віку" див. у "Вкладенні" нижче