Інклюзивна освіта в роботі дошкільних закладів

Кожного року 21 березня (день і місяць вибрані за номером пари та кількістю хромосом) з 2006 року весь світ відзначає Міжнародний день людини із синдромом Дауна.

В Україні проживає понад 15 тисяч осіб із синдромом Дауна. Щорічно в країні народжується 450 дітей з такою хворобою. У народі таких дітей називають сонячними за щирість та відкритість до навколишнього світу. А ще вони багато усміхаються. Діти з синдромом Дауна особливі насамперед тим, що дуже товариські, добродушні, безпосередні. Ставлення до таких дітей, умови їх навчання та виховання, взаємодія з однолітками – все це є показником суспільного здоров’я.

21 березня 2018 року в Одеському дошкільному навчальному закладі «Ясла-садок» №145 пройшли методичні посиденьки для вихователів. Педагоги обговорювали питання щодо впровадження інклюзивної освіти в роботу дошкільних закладів та долучилися до всесвітнього флешмобу #LOTSOFSOCKS, коли кожен може висловити підтримку інтеграції «сонячних» дітей в суспільство, одягнувши різнокольорові шкарпетки.

/Files/images/noski/_DSC0994.JPG

/Files/images/noski/_DSC0996.JPG