В Одеському ДНЗ «Ясла-садок» №145 26 лютого 2016 року пройшло методичне об’єднання для вихователів секції «Школа молодого педагога» ДНЗ та НВК Суворовського району за темою «Як зробити відкриті заходи ефективними».

В засіданні прийняли участь 28 педагогів закладів освіти району. Важливим засобом, що сприяє обміну педагогічним досвідом та стимулює педагогів до вдосконалення власної професійної майстерності, є проведення ними відкритих заходів. Завданням відкритих заходів є підвищення кваліфікації насамперед тих педагогів, які є гостями на них, а також відшліфову­вання педагогічної майстерності вихователя, який проводить відкри­тий захід.

Пройшов перегляд заняття з економічного виховання для дітей середнього віку. Учасники заходу мали змогу побачити втілення в життя ефективних методів та прийомів для підвищення мотивації дітей, активізації пізнавальних процесів через предметно-практичну діяльність, використання елементів пошуку.

У практичній частині методичного об'єднання були проведені ігрові вправи зі слухачами для розвитку креативних і комунікативних здібностей педагогів, мотивації вихователів до самовдосконалення у різноманітних сферах життя.

/Files/images/DSC04203.JPG

/Files/images/DSC04219.JPG

/Files/images/DSC04239.JPG

/Files/images/DSC04252.JPG

/Files/images/DSC04259.JPG

/Files/images/DSC04269.JPG

/Files/images/DSC04273.JPG

/Files/images/DSC04310.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 792

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.