Інтерактивна розвага в ОДНЗ №145 « Космічна подорож »

Оксамитова безодня
Так притягує до себе!
Пригадаємо сьогодні
Тих, кому скорилось небо

13 квітня 2018 року в ОДНЗ №145 пройшла інтерактивна розвага «Космічна подорож». Космос, його різноманітність та загадковість завжди приваблювали дітей і дорослих. Тому ця тема є завжди цікавою.

Творчий підхід до проведення заходу, використання ігрових методів та цікавого матеріалу дозволяє вирішувати завдання інформаційного збагачення сприймання, мислення і почуттів дітей.

Діти показали себе справжніми артистами, із задоволенням грали, виконували розвивальні завдання. Розвага пройшла на високому емоційному рівні.

/Files/images/grupa_6/kosmos/_DSC0215.JPG

/Files/images/grupa_6/kosmos/_DSC0220.JPG

/Files/images/grupa_6/kosmos/_DSC0228.JPG

/Files/images/grupa_6/kosmos/_DSC0230.JPG

/Files/images/grupa_6/kosmos/_DSC0234.JPG

/Files/images/grupa_6/kosmos/_DSC0239.JPG

/Files/images/grupa_6/kosmos/_DSC0242.JPG

/Files/images/grupa_6/kosmos/_DSC0247.JPG

/Files/images/grupa_6/kosmos/_DSC0252.JPG

/Files/images/grupa_6/kosmos/_DSC0259.JPG

Використання українських народних ігор в системі фізичного виховання дошкільників

11 травня 2016 року в Одеському ДНЗ «Ясла-садок» №145 проведено майстер-клас для вихователів «Використання українських народних ігор в системі фізичного виховання дітей».

Одним із завдань, над яким працюють педагоги закладу, є використання художніх засобів в процесі фізичного виховання дошкільників. Провідною діяльністю дошкільника є гра, тому залучення дітей до українських народних ігор є засобом досягнення даної мети.

Народні рухливі та хороводні ігри мають досить високу ефективність під час використання на заняттях з фізичного виховання, під час прогулянок. Ознайомлення дошкільників з традиціями українського народу, дитячим фольклором сприяють також формуванню у дітей патріотичної свідомості та бажанню приймати участь у колективній діяльності.

День Святого Валентина в дитячому садку

10 лютого 2016 року в Одеському ДНЗ «Ясла-садок» №145 пройшла гра-заняття для дітей старшого дошкільного віку присвячена Дню Святого Валентина

Метою даного заняття є виховання любові до рідних, та близьких, повагу до оточуючих людей; товариські і дружні почуття. Вчити дітей оцінювати вчинки товаришів. Формувати у дітей уявлення про те, що добра, чуйна людина завжди прийде на допомогу товаришу.Участь дітей у різних видах діяльності сприяє розвитку інтелектуальної сфери особистості, образного мислення, уяви, здатності до переживання естетичних емоцій. За посередництвом дорослого дитина формує власне уявлення про оточуючий світ, та відображає його у своїй творчості.

Міні екскурсія для новеньких

Для забезпечення успішної адаптації новоприбулих дітей до умов дошкільного навчального закладу 18 вересня 2015 року відбулася екскурсія-огляд по дитячому садочку для дітей молодшої групи.
Метою даного заходу є формування у дітей знань про свій дитячий садок, вміння орієнтуватися в деяких приміщеннях закладу, виховувати позитивне відношення та бажання відвідувати садочок. Діти з цікавістю слухали вихователя, відвідали хол , харчоблок, медичний кабінет, зробили також міні-екскурсію по території закладу.

/Files/images/20150918_092454.jpg

Святкуємо День прапора та День Незалежності в ДНЗ

Педагоги ОДНЗ "Ясла-садок" №145 прагнуть виховати маленьких громадян патріотами України тому так важливо плекати в них почуття любові до свого народу, його культури, до рідної землі. Цьому сприяють яскраві свята , які готуються і проводяться вихованцями закладу.
У ці серпневі дні наша країна відзначає державні свята - День Прапора та День Незалежності України. 21 серпня 2015 року дошкільнята Одеського дошкільного навчального закладу "Ясла-садок" №145 взяли участь у флеш -мобі "Тобі, моя Україно".
Серця дітей були наповнені почуттям патріотизму, гордістю за нашу державу. Педагоги нашого закладу постійно приділяють увагу ознайомленню дітей з національною символікою, традиціями і звичаями українського народу.

Кiлькiсть переглядiв: 2005