День Нептуна

28 липня 2017 року в Одеському дошкільному навчальному закладі № 145пройшло святкове дійство «День Нептуна». Вихователі разом з веселою дітворою зібралися вшанувати повелителя морів та океанів, батька русалоньок та водяних – старого доброго дідуся Нептуна. Діти з нетерпінням чекали наце свято, адже сонце, повітря, вода –

їх найкращі друзі. Разом з Нептуном та Морською царівною діти співали пісень, відгадували загадки, танцювали та веселились!

Під час свята діти брали участь у різних спортивно-розважальних конкурсах та отримали величезний заряд позитивних емоцій та незабутні враження від такої чудової розваги.

Ой на Івана, та й на Купала

У розпалі літа відбувається прадавнє свято – Івана Купала, яке відзначається урочисто, чому значною мірою сприяє благодатна пора його проведення: буяє рослинність, «сонце сходить, грає», трави та квіти набирають найбільшої сили, а опівночі вогнистим цвітом розквітає папороть. Дівчата на день Івана Купала плели вінки та вбиралися ними.

В Одеському дошкільному навчальному закладі «Ясла-садок» №145 5 липня 2017 року пройшло свято «Ой на Івана та й на Купала», метою якого було відтворити давні українські звичаї та обряди. Діти із задоволенням приймали участь в театралізованому ігровому дійстві, адже це свято завжди приваблювало своєю загадковістю, таємничістю, іграми та танцями. Діти брали активну участь в хороводних іграх, співали купальских пісень, відтворювали обряд спускання віночків на воду, і звичайно ж знайшли квітку папороті.

Духовна сила нації, національна гідність, ідейно-творчий потенціал народу головним чином залежать від того, наскільки глибоко усвідомлені всі духовні надбання минулих років. Ось чому формування освіти в Україні передбачає передусім відродження національного виховання. Національне виховання дітей – це виховання дітей на культурно-історичному досвіді рідного народу, його традиціях, звичаях, обрядах, багатовіковій виховній традиції, духовності.