Тиждень безпеки дорожнього руху

Діти - найбільш вразлива категорія учасників дорожнього руху. Максимально захистити їх від можливої біди - обов'язок батьків і вихователів. Тому навчання безпечній поведінці на вулиці потрібно проводити вже в молодшому віці. Головне завдання вихователів - доступно роз'яснити правила дитині, а при виборі форми навчання донести до дітей зміст небезпеки недотримання правил, при цьому не спотворити їх зміст. Дітей необхідно навчати не тільки правилами дорожнього руху, а й безпечній поведінці на вулицях, дорогах, у транспорті.

З 8 по 13 травня 2017 року в Одеському дошкільному навчальному закладі «Ясла-садок» №145 пройшов Тиждень Дорожнього руху, метою якого є популяризація знань правил дорожнього руху серед дітей та їх батьків, проведення широкої роз’яснювальної та агітаційно – масової роботи серед дітей та батьків щодо дотримання правил дорожнього руху. У всіх вікових групах проведені бесіди, тематичні заняття, дидактичні вправи та розваги. Вихователі підготували пам’ятки, папки –пересувки для батьків щодо профілактики дорожнього-транспортного травматизму.

25 травня 2017 року в молодшій групі №2 проведено відкрите тематичне заняття в рамках проведення єдиного національного уроку «Безпека на дорозі - безпека життя» в закладах освіти м. Одеси.

Тиждень дорожнього руху

Згідно річного плану роботи з 21.11.2016 по 24.11.2016 року пройшов Тиждень дорожнього руху, який містив низку заходів, направлених на закріплення знань дітей про правила дорожнього руху та безпеку на дорозі.

З дітьми всіх вікових груп проведені тематичні заняття: « Місто моєї мрії»-гра-заняття з елементами моделювання для дітей старшої групи, «Наш друг- світлофор»,«Вантажні машини» та «Наша вулиця». Пройшла виставка малюнків «Правила дорожні знати повинен кожний!», розвага « Пригоди Колобка у великому місті».

Протягом тижня велику увагу вихователі приділяли індивідуальній роботі з дітьми, правила дорожнього руху вивчали навіть під час прогулянок. Проведення таких заходів сприяє формуванню необхідних знань та навичок безпечного перебування у дорослому складному житті.

Урочисте закриття тижня Дорожнього року відбулося за участі батьків, які із задоволенням приймали участь в ігрових змаганнях з дітьми.

/Files/images/DSC04940.JPG /Files/images/DSC04960.JPG /Files/images/DSC05020.JPG /Files/images/DSC05025.JPG

/Files/images/DSC05030.JPG /Files/images/DSC05045.JPG /Files/images/DSC05054.JPG /Files/images/DSC05055.JPG

28 вересня 2016 року в дошкільному закладі № 145 педагогами організовано проведення театралізованої музичної розваги «Світлофорова наука», метою якого було закріпити знання дітей про правила дорожнього руху. Вчити дітей розрізняти дорожні знаки, закріпляти уявлення дітей про призначення світлофора, про його сигнали..

Залучення дітей до участі у даному дійстві сприяло не тільки розвитку навичок орієнтування у просторі, розвитку уваги та спостережливості, а й вихованню дружніх відносин, бажанню прийти товаришеві на допомогу. Адже знання дорожніх правил та вміння використовувати отримані знання у повсякденному житті - це безпека наших дітей на дорозі.

Всі учасники проведеного дійства отримали позитивні враження, емоції та піднесений настрій від цікавого спілкування.

Тиждень безпеки дорожнього руху

Кiлькiсть переглядiв: 1953