Маленькі одесити – велике майбутнє нашого міста

В Одеському ДНЗ «Ясла-садок» №145 4 серпня 2016 року пройшов інтерактивний тематичний захід для старших дошкільників «Таке чудове Чорне море».

В рамках проведення семінару-практикуму «Формування соціального досвіду дошкільника шляхом ігрової діяльності в умовах ДНЗ», педагогами закладу підготовлено творчий проект «Одеса - туристичне місто».

Одним із завдань дошкільної освіти сьогодення є пошук нових підходів до розв’язання такої проблеми як уведення дитини до соціального середовища, тобто до світу людей. Під час взаємодії з оточуючими відбувається соціалізація дитини, засвоєння нею відповідної системи цінностей, норм національної та загальнолюдської культури.

Педагоги підготували багато цікавих та змістовних завдань для дошкільників про історію рідного міста, символіку, одеський колорит, флору та фауну Чорного моря. Саме з цією метою створювався творчий проект «Одеса - туристичне місто». Одним із заходів проекту є інтерактивне гра-заняття «Таке чудове Чорне море», спрямоване наформування у дітей уявлення про рідне місто - Одесу, як частину нашої Батьківщини, про флору та фауну Чорного моря. Багато уваги педагогами приділено вихованню любові до міста, у якому живеш і розумінню того, чим приваблива Одеса для туристів та гостей міста, формуванню екологічно свідомої поведінки під час відпочинку на березі Чорного моря.

Дошкільнята з захопленням і неабиякою цікавістю виконували всі завдання, приймали участь у іграх та пошуково-дослідницькій діяльності. Вчилися дружній роботі у команді, умінню надавати допомогу тим, хто її потребує. Позитивні емоції, дружелюбний настрій – це запорука того, що отримані знання запам’ятаються надовго.

/Files/images/DSC03882.JPG

/Files/images/DSC03891.JPG

/Files/images/DSC03896.JPG

/Files/images/DSC03898.JPG

/Files/images/DSC03909.JPG

/Files/images/DSC03920.JPG

/Files/images/DSC03922.JPG

/Files/images/DSC03925.JPG

/Files/images/DSC03936.JPG

/Files/images/DSC03940.JPG

/Files/images/DSC03946.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 686

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.