Проект "Планета динозаврів" для дітей старшого дошкільного віку з пошуково-дослідницької діяльності.

Реалізація нової парадигми виховання з одночасним пошуком нових підходів, технологій організації навчально-виховної роботи передбачає впровадження в роботу закладу проектних технологій.

І день

Тематичне заняття "Що ми знаємо про динозаврів".

Метою заняття було дати дошкільників початкові уявлення про динозаврів, які види існували, коли і де вони жили на планеті Земля. Дана тема дуже зацікавила дітей, вони не тільки слухали вихователя, а й задавали питання, демонстрували свої знання вправляючись у складних назвах динозаврів.

Цікаво оформлене розвивальне середовище теж не залишилося поза увагою малюків, нестандартний підхід з використанням інтерактивної папки –ширми справив на дошкільників неабияке враження, кожна сторінка такої папки містила невеличкі дидактичні завдання для дітей, які вони із задоволенням виконували.

ІІ день

В рамках проведення проекту «Планета динозаврів» для дітей старшого дошкільного віку, який розпочався в березні 2017 року в Одеському дошкільному навчальному закладі «Ясла-садок» №145, дошкільнята занурилися в доісторичний світ динозаврів, створюючи своїми руками динораму та сад для динозаврів

Метою даної форми роботи є ознайомлення дітей з варіативними можливостями різних іграшок, навчання дітей урізноманітнювати сюжет гри, творчо використовувати іграшки та засоби гри. Створення власноруч експонатів стимулює дошкільнят використовувати в іграх свій життєвий досвід для досягнення якісного кінцевого результату. Діти старшого дошкільного віку вчаться спілкуватися між собою, налагоджувати спільну діяльність спрямовану на результат за допомогою різних видів діяльності.

Кiлькiсть переглядiв: 2076