25 січня 2018 року в дошкільному закладі в рамках проведення тематичного дня «День Сніговика» в усіх вікових групах пройшли цікаві тематичні заходи.

Малюки групи раннього віку залюбки виготовили з пляшок та вати друзів для Сніговичка. Діти старшої групи №6 з цікавістю виконували завдання на занятті з математики, де вихователь уміло підібрала дидактичні ігри за темою дня.

Підсумком тематичного дня стала гра-драматизація «В гостях у Сніговика», яку підготували діти середньої групи №2, а діти старшої групи №4 під керівництвом вихователя власноруч виготовили атрибути для прикрашання зали під час проведення театралізованої гри.

Викликати у дітей емоційний відгук, почуття єдності, допитливе ставлення до природи – це мета, яка стала спільною для всіх цих заходів тематичного дня.

31 жовтня 2016 року в Одеському дошкільному навчальному закладі "Ясла-садок" №145 пройшов тематичний день «Ми живемо біля моря» присвячений Міжнародному дню Чорного моря.

Міжнародний день Чорного моря, який відзначається щороку 31 жовтня запроваджений, насамперед, з метою захисту Чорного моря від забруднення та широкого залучення громадськості до вирішення екологічних проблем.

До Дня моря з дітьми проведено тематичні заняття "Кораблі у морі" (вихователь Мороз Оксана Вікторівна), "Морські мешканці" (вихователь Козлюк Наталія Валеріївна), тематична розвага "Морський круїз".

/Files/images/DSC04683.JPG /Files/images/DSC04686.JPG /Files/images/DSC04688.JPG /Files/images/DSC04740.JPG /Files/images/DSC04763.JPG

День Космонавтики в дитячому садку

12 квітня 2016 року в ОДНЗ "Ясла-садок" №145 пойшло тематичне заняття до Дня Космонавтики

Дошкільнята старшої групи №2, вихователь Кашу Т. А. з інтересом слухали вихователя про День Космонавтики, про історію його виникнення. Щоб збагатити знання дітей, викликати інтерес до професії космонавта, наблизити її до розуміння дошкільників вихователь знайомила дітей з моделлю Всесвіту, через зображувальну діяльність діти не тільки відтворювали почуте, але й мали змогу висловити свої творчі думки.
Проведений захід був направлений на збагачення знань дітей про людей, професія яких називається космонавт, на запам'ятовування імен тих відважних людей: чоловік та жінок, які змогли злеті на космічних ракетах у синю далечинь, на те, що всі сучасні технології зв'язку та Інтернет мережі також залежать від освоєння космічних просторів, від роботи тих супутників, які встановлюють космонавти.

Тематичний день: «Ми живемо біля моря»

В Одеському ДНЗ «Ясла-садок» №145 пройшов тематичний день «Ми живемо біля моря» присвячений Міжнародному дню Чорного моря.

30 жовтня 2015 року для дошкільнят в Одеському дошкільному навчальному закладі «Ясла-садок» №145 пройшов тематичний день «Ми живемо біля моря». Під час занять дошкільнята знайомилися з рослинним та тваринним світом Чорного моря. Вихователі розповіли дітям про причини та наслідки забруднення морської води. Однією з форм роботи протягом дня було створення «штучного моря» та проведення пошуково-дослідницької діяльності. Разом з вихователями діти дійшли висновку, що саме людина завдає шкоди природі, але вона здатна і захистити її.

Головна мета заходу - це привернення уваги до мешканців Чорного моря, причин та наслідків забруднення морської води, екологічне виховання дошкільнят.

4-6 травня 2015 року в Одеському дошкільному навчальному закладі "Ясла-садок" №145 пройшли тематичні заняття присвячені Дню Сонця. Започаткувало це свято Міжнародне товариство сонячної енергії 3 травня, щоб привернути увагу до використання сонячної енергії.

Тематичні заняття спрямовані на формування уявлення про сонце як джерело життєвоважливої енергії, про роль сонячного світла у житті рослин, тварин та людини.

/Files/images/DSC08916.JPG /Files/images/DSC08921.JPG

В Одеському дошкільному навчальному закладі "Ясла-садок"№145 до Всесвітнього дня яйця, який нині лише набуває популярності в Україні, 9 жовтня 2015 року пройшло заняття з ознайомлення з природним довкіллям з елементами дослідницької діяльності для дітей старшого дошкільного віку "Дивовижне яйце".

Дане заняття спрямоване на розширення уявлень дітей про яйце та яєчні традиції у різних країнах світу та для того, щоб перетворити заняття на безмежний простір для пошукових дій, прояву винахідливості та фантазії наших вихованців.

Ми живемо біля моря

20 -23липня 2015 року в Одеському дошкільному навчальному закладі «Ясла-садок» №145 пройшли тематичні заходи об’єднані темою «Ми живемо біля моря». Вихователі підготували цікаві змістовні завдання для дошкільнят, метою яких є розширення знань про Чорне море біля якого ми живемо. Заплановані заняття сприятимуть пізнавальному розвитку дошкільнят , також спрямовані на розвиток творчих здібностей та виховання моральних почуттів, бережливого ставлення до багатств Чорного моря.

22 квітня - Всесвітній день Землі. У цей день з дошкільнятами проводять тематичні заняття, метою яких є поглиблення знань про нашу планету, виховання гуманного відношення до природи, відповідальності за все живе на Землі.

/Files/images/_yCbG1-cscw.jpg

/Files/images/3RMmxVsgSKE.jpg