День здоров'я в ДНЗ

Дні здоров’я в дитячому садочку спрямовані на зміцнення здоров‘я дітей, загартування, покращання фізичного розвитку та виховання у дітей прагнення бути здоровими, сильними, витривалими. Завдання колективу дошкільного закладу полягає у формуванні в дошкільників знань про себе, як людину, про значення харчування, гігієни, гарного емоційного настрою, як факторів, що випливають на зміцнення і збереження фізичного та психічного здоров‘я.

31 липня 2017 року в дошкільному закладі № 145 пройшов День здоров'я. Вихованці закладу розпочали свій День здоров'я з виконання ранкової гімнастики. Протягом дня з великим захопленням вихованці всіх вікових груп грали у цікаві рухливі ігри. Цікаво та змістовно пройшли міні-заняття за участю сестри медичної старшої Паламарчук Т. Б., яка розповіла дітям про корисну та здорову їжу.

/Files/images/DSC07895.JPG /Files/images/DSC07884.JPG