9-13 жовтня в ОДНЗ №145 проходить Тиждень безпеки дитини

10 жовтня 2017 року в рамках проведення Тижня безпеки дитини в дошкільному закладі пройшла тематична розвага «Школа Світлофорика».

Збереження життя і зміцнення здоров’я , формування здорового способу життя підростаючого покоління нині визнані проблемами загальнодержавного масштабу. На дошкільний заклад покладається відповідальність за формування у дошкільнят навичок безпечної поведінки, у тому числі поведінки на вулиці. Краще за все ці навички сформувати в ході цікавої гри, тому в гості до діточок завітали Світлофорик і його весела помічниця Нюша. Разом з ними діти з задоволенням повторили правила поведінки пішоходів на вулиці, пасажирів в транспорті, закріпили уявлення про дорожні знаки.

Гра - це найважливіша діяльність дітей дошкільного віку. Вона розвиває мислення і мову, уміння спілкуватись, виховує увагу, кмітливість. Проведення таких заходів має великий виховальний та розвивальний ефект і водночас дарує дітям задоволення від спілкування.

/Files/images/DSC08241а.JPG

11 жовтня 2017 року в рамках проведення Тижня безпеки дитини в дошкільному закладі пройшло тематичне заняття «Про безпеку треба дбати - правила запам'ятати» в молодшій групі №3, вихователь Петренко Ольга Петрівна та за участі сестри медичної старшої Паламарчук Тетяни Борисівни.

Мета даного заняття - вчити дітей зосереджувати увагу на небезпеці, що криється в предметах домашнього вжитку, які завдають шкоди здоров'ю та життю дитини; бути уважними і розсудливими при виборі місця для гри, розвивати спостережливість, розсудливість, здатність приймати правильні рішення та робити елементарні припущення. Виховувати відповідальність та бажання дотримуватись правил безпеки.

/Files/images/DSC08295а.JPG

/Files/images/DSC08296а.JPG