День Цивільного захисту в ДНЗ

В рамках проведення Тижня безпеки дитини в дошкільному закладі пройшла низка тематичних заходів які є формою надання та систематизації знань дітей про безпечну поведінку й довкілля. Діти мають дізнаватися про правила безпечної поведінки і від педагогів, і від батьків. Тому доцільно організувати комплексну роботу, передбачаючи взаємодію всіх учасників освітнього процесу .

Навчання дітей дошкільного віку безпечної поведінки не має обмежуватися лише засвоєнням ними норм і правил. Спрямовуючи свою роботу на усталення свідомої обачності у малят, навичок орієнтування та швидкого реагування за надзвичайних ситуацій 13.10.2017 року було проведено навчальну евакуацію вихованців та працівників закладу з приміщень закладу у випадку пожежі.

Вихованці середніх та старших груп закріпили свої знання з пожежної безпеки у ході веселої спортивної розваги «Відважні пожежники».

/Files/images/DSC08325бб.JPG