Тематичні заняття «Обережно, гриби!»

В осінній період однією з актуальних тем, над якою працюють в закладі – це профілактика отруєнь грибами. Педагогічним колектив проводяться заходи з даної теми з усіма учасниками освітнього процесу: розроблено консультацію «Попередження отруєння дикорослими рослинами та грибами», для батьків оформлено папку – пересувку

« Обережно, отруйні гриби і рослини!», консультація сестри медичної старшої «Профілактика отруєнь грибами».

У роботі з дітьми проведені тематичні заняття: «Машина школа - обережно гриби», «У світі грибів» , бесіди , дидактичні ігри, дитячий ляльковий театр у ІІ половині дня у всіх вікових групах.