День Сніговика!

25 січня 2018 року в дошкільному закладі в рамках проведення тематичного дня «День Сніговика» в усіх вікових групах пройшли цікаві тематичні заходи.

Малюки групи раннього віку залюбки виготовили з пляшок та вати друзів для Сніговичка. Діти старшої групи №6 з цікавістю виконували завдання на занятті з математики, де вихователь уміло підібрала дидактичні ігри за темою дня.

Підсумком тематичного дня стала гра-драматизація «В гостях у Сніговика», яку підготували діти середньої групи №2, а діти старшої групи №4 під керівництвом вихователя власноруч виготовили атрибути для прикрашання зали під час проведення театралізованої гри.

Викликати у дітей емоційний відгук, почуття єдності, допитливе ставлення до природи – це мета, яка стала спільною для всіх цих заходів тематичного дня.