Науково- методична проблема закладу на 2017-2018 навчальний рік

( 2- й рік роботи):

Формування культури здорового способу життя дитини дошкільного віку як один із основних напрямків реалізації Базового компоненту дошкільної освіти

Основні завдання:

- Створити умови для підвищення професійної компетентності педагогів, ознайомлення з інноваціями в області формування у дошкільників здоров'язбережувальної компетентності.

- Формувати у вихованців екологічну компетентність як обов'язкову ознаку культурної поведінки сучасної людини.

- Активізувати роботу педагогів щодо формування комунікативно-мовленнєвих навичок дітей в процесі дитячої діяльності та екологічного виховання.

Програмно – методичне
забезпечення освітнього процесу
в ДНЗ

1.Програма розвитку дитини дошкільного віку «Дитина» (наук. керівник В. О. Огнев'юк)
2.Парціальна програма формування сенсорно-пізнавальної та математичної компетенції дітей дошкільного віку «Математична подорож» (відп. Кавалеров В. А.)
3.Перелік навчальних видань, рекомендованих Міністерством освіти і науки, молоді та спорту для використання в дошкільних навчальних закладах у 2017/18 навчальному році.