Фізичне виховання дошкільнят - запорука здорового майбутнього покоління

Фестиваль ранкової гімнастики

05 квітня 2018 року в ОДНЗ №145 пройшов Фестиваль ранкової гімнастики, у якому прийняли участь педагоги та вихованці середніх та старших груп.

Цей спортивний захід проведено в рамках Єдиного календарного плану роботи спортивних змагань «Рух заради здоров’я » та присвячено Всесвітньому дню здоров’я.

Показові виступи дітей , групи підтримки, активність і творчість педагогів під час фізкультурного батла , момент нагородження викликали позитивні емоції у дітей, підвищили командний дух. Сподіваємось, що такі заходи обов’язково впливатимуть на фізичне та емоційне здоров’я наших дітей.

/Files/images/zdorovya/festival_rankovo_gmnastiki/_DSC0075.JPG

/Files/images/zdorovya/festival_rankovo_gmnastiki/_DSC0095.JPG

/Files/images/zdorovya/festival_rankovo_gmnastiki/_DSC0104.JPG

/Files/images/zdorovya/festival_rankovo_gmnastiki/_DSC0106.JPG

/Files/images/zdorovya/festival_rankovo_gmnastiki/_DSC0116.JPG

/Files/images/zdorovya/festival_rankovo_gmnastiki/_DSC0120.JPG

/Files/images/zdorovya/festival_rankovo_gmnastiki/_DSC0132.JPG

/Files/images/zdorovya/festival_rankovo_gmnastiki/_DSC0135.JPG

/Files/images/zdorovya/festival_rankovo_gmnastiki/_DSC0145.JPG

/Files/images/zdorovya/festival_rankovo_gmnastiki/_DSC0149.JPG

/Files/images/zdorovya/festival_rankovo_gmnastiki/_DSC0155.JPG

/Files/images/zdorovya/festival_rankovo_gmnastiki/_DSC0164.JPG

/Files/images/zdorovya/festival_rankovo_gmnastiki/_DSC0175.JPG

Спортивне свято "Зимові Олімпійські ігри"

З метою оптимізації фізкультурно- оздоровчої роботи, підвищення рухової активності та ознайомлення малят з сучасними подіями в житті країни 9 лютого в Одеському дошкільному навчальному закладі «Ясла-садок» №145 пройшло спортивне свято для старших дошкільнят «Зимові олімпійські ігри».

Попередня робота вихователів щодо теми Зимові Олімпійські ігри, які 2018 року почалися 9 лютого в Кореї, спонукала дітей обрати назви своїм командам відповідно до талісманів олімпіади: команда білого тигра Сухоран та команда чорного ведмедя Бандабі. Діти закріпили знання про види зимового спорту, з великим задоволенням виконали роль олімпійців: лижників, біатлоністів.

Свято- це завжди радість, веселощі, а ігри та змагання добре сприяють гармонійному фізичному розвитку, вихованню найважливіших морально- вольових і дружніх якостей у вихованців.

/Files/images/_DSC0959.JPG

/Files/images/_DSC0960.JPG

/Files/images/_DSC0968а.JPG

/Files/images/_DSC0972.JPG

/Files/images/_DSC0987.JPG

/Files/images/_DSC0996.JPG

/Files/images/_DSC0998.JPG

/Files/images/_DSC1003.JPG

Спортивне свято "Шукачі скарбів"

30 листопада 2017 року в ДНЗ №145 відбулося спортивне свято «Шукачі скарбів», яке стало яскравою подією при проведенні Дня Здоров’я. Хлопчики і дівчатка люблять мультфільми та історії про піратів, скарби, пригоди.

Виконання цікавих завдань за ігровим сюжетом, спільний характер виконання дали змогу сприяти формуванню у малюків віри у власні сили та можливості; викликало бажання досягати мети, допомагати друзям, а все це є основою формування у дітей правильної самооцінки та самоствердження, що є дуже важливим завданням програми розвитку та виховання дошкільнят.

Море веселощів і щасливий блиск бешкетних дитячих очей говорять про те, що цей захід став для малят справжнім святом.

При закінченні свята учасники прийшли до висновку, що здоров∙я - це справжній скарб для людини.

/Files/images/_DSC0031.JPG

/Files/images/_DSC0033.JPG

/Files/images/_DSC0042.JPG

/Files/images/_DSC0055.JPG

/Files/images/_DSC0068.JPG

/Files/images/_DSC0074.JPG

/Files/images/_DSC0101.JPG

/Files/images/_DSC0110.JPG

/Files/images/_DSC0118.JPG

/Files/images/_DSC0125.JPG

Малі Олімпійські ігри

Одним із важливих завдань ДНЗ є зміцнення і збереження фізичного і психічного здоров'я кожного вихованця. З метою поширення ідеї здорового способу життя, розвитку фізичної культури та спорту 15 вересня 2017 року в Одеському ДНЗ «Ясла-садок» №145 пройшло спортивне свято «Малі Олімпійські ігри» в рамках проведення Олімпійського тижня 2017 .

Учасниками спортивного свята стали вихованці середніх груп. Сценарій свята передбачав різноманітні конкурси, ігри та естафети. Взагалі свято проходили дуже весело, діти та дорослі отримали море задоволення. На свято завітали грецькі богині Деметра та Афродіта та повелитель морських глибин – Посейдон. Діти демонстрували вправність у рухливих іграх, відгадували загадки.На цьому святі не було переможців і переможених, а малюки отримали новий заряд бадьорості, підвищення життєвого тонусу, навчилися переживати, вболівати за свою команду і розуміти, що таке справжня, міцна дружба. Дуже приємно було подивитись хореографічний виступ вихованиці старшої групи №6 Сікорської Дарини.

Такі спортивні свята сприяють не тільки фізичному розвитку дітей, а й їх моральному вихованню, вмінню співпереживати за товаришів по команді, радіти за удачі і засмучуватися за промахи, формують позитивні емоції, об'єднують дорослих і дітей загальними цілями.

/Files/images/_DSC0848.JPG

/Files/images/_DSC0851.JPG

/Files/images/_DSC0852.JPG

/Files/images/_DSC0861.JPG

/Files/images/_DSC0868.JPG

/Files/images/_DSC0873.JPG

/Files/images/_DSC0883.JPG

/Files/images/_DSC0887.JPG

/Files/images/_DSC0893.JPG

З метою повноцінного фізичного розвитку дітей, формування у них основ здорового способу життя шляхом оптимізації рухової активності і посилення опірності дитячого організму хворобам в дошкільному навчальному закладі проводяться різнопланові форми роботи фізкультурно-оздоровчого напряму. Згідно з календарним плануванням, відповідно до Інструктивно-методичних рекомендацій «Організація фізкультурно-оздоровчої роботи у дошкільних навчальних закладах» від 02.09.2016р. №1/9-456 30 січня 2017 року в Одеському дошкільному навчальному закладі «Ясла-садок» №145 пройшов День здоров'я, в рамках якого вихователями середньої групі №4 проведено спортивний захід «Зимові розваги». Розпочалася розвага з розминки та зимової пісні. Також діти читали вірші про зимоньку. Діти з задоволенням приймали участь у різноманітних естафетах та ігрових вправах.

Емоційна насиченість надає рухливим іграм привабливості та сприяє розвитку творчих здібностей. Ігрова форма проведення та нетрадиційне обладнання, що використовується під час проведення спортивних заходів дає змогу утримувати стійкий інтерес вихованців протягом всього заходу.Саме така робота з фізичного виховання створює умови для емоційно - психологічного благополуччя дітей, тому що здійснює вплив на розвиток розуму, виховання характеру, сприяє засвоєнню знань та умінь.

/Files/images/DSC06229.JPG

/Files/images/DSC06240.JPG

/Files/images/DSC06248.JPG

/Files/images/DSC06259.JPG

/Files/images/DSC06266.JPG

/Files/images/DSC06276.JPG

/Files/images/DSC06278.JPG

/Files/images/DSC06281.JPG

Використання українських народних ігор в системі фізичного виховання дошкільників

11 травня 2016 року в Одеському ДНЗ «Ясла-садок» №145 проведено майстер-клас для вихователів «Використання українських народних ігор в системі фізичного виховання дітей».

Одним із завдань, над яким працюють педагоги закладу, є використання художніх засобів в процесі фізичного виховання дошкільників. Провідною діяльністю дошкільника є гра, тому залучення дітей до українських народних ігор є засобом досягнення даної мети.

Народні рухливі та хороводні ігри мають досить високу ефективність під час використання на заняттях з фізичного виховання, під час прогулянок. Ознайомлення дошкільників з традиціями українського народу, дитячим фольклором сприяють також формуванню у дітей патріотичної свідомості та бажанню приймати участь у колективній діяльності.

/Files/images/DSC03428.JPG

/Files/images/DSC03434.JPG

/Files/images/DSC03437.JPG

/Files/images/DSC03452.JPG

/Files/images/DSC03446.JPG

Фізичний розвиток дошкільнят – запорука здорового покоління

18-21 квітня 2016 року в Одеському ДНЗ «Ясла-садок» №145 пройшли відкриті заняття з фізичної культури

Кожна дитина має бути здоровою та щасливою, від цього залежить комфортність її життя. Міцне здоров'я, повноцінний фізичний розвиток- це основа оволодіння загально-людськими цінностями, підґрунтя формування її розумового, творчого потенціалу та власного особистісного встановлення.

Однією з провідних проблем, над якою працює наш заклад, є використання художніх засобів в процесі фізичного виховання дошкільників. З метою обміну педагогічним досвідом з даного питання у дитячому садку пройшли відкриті заняття з фізичної культури : «Весела подорож курчат» (група раннього віку, вихователь Юрківська О. Г.), «Весела думка- половина здоров'я» (старша група №5, вихователь Нестеренко Т. О.).

Проведені заходи сприяють накопиченню рухового досвіду, формуванню позитивної емоційної атмосфери у дитячому колективі.

/Files/images/DSC03288.JPG

/Files/images/DSC03299.JPG

/Files/images/DSC03300.JPG

/Files/images/DSC03313.JPG

/Files/images/DSC03315.JPG

/Files/images/DSC03323.JPG

/Files/images/DSC03336.JPG

/Files/images/DSC03345.JPG

23 января 2015 года в Одесском дошкольном образовательном учреждении «Ясли - сад» № 145 Одесского городского совета Одесской области состоялось музыкально-спортивное мероприятие «Зимние забавы» для дошкольников среднего и старшего возраста.

Важнейшим фактором, оказывающим всестороннее влияние на укрепление детского организма, является физическая культура. В системе физического воспитания ребенка дошкольника прочное место заняли физкультурные развлечения, которые зарекомендовали себя как наиболее приемлемая и эффективная форма активного отдыха детей. Во время развлечения дети принимают заинтересованное участие в разнообразной двигательной деятельности - упражнениях, подвижных и спортивных играх, эстафетах, танцах.

В «Зимних забавах» приняли участие дошкольники средней и старшей группы. Очень понравились ребятам эстафеты с использованием зимнего инвентаря, музыкальные паузы, зимние спортивные игры.

/Files/images/IMG_7840.JPG

/Files/images/IMG_7850.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 1273

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.