День Матері в ДНЗ

11 травня у дитячому садочку №145 багато уваги було приділено матусям. Усі бесіди, ігри, заняття були присвячені також мамам. Це пов’язано із святкуванням в Україні Дня Матері.

Діти залюбки розповідали про своїх матусь, виконували ролі мам і бабусь в ігрових ситуаціях; розучували вірші, щоб порадувати рідних матусь. Цікавою стала виставка дитячих робіт «Вітаємо маму», де кожна дитина зобразила свою найріднішу, найгарнішу та найкрасивішу маму.

Варто пам’ятати, що важливий не матеріальний подарунок, а увага та любов, яку проявляє дитина до своєї мами і наша мета- навчити малят розуміти це вже з дошкільного дитинства.

/Files/images/patrotichna/den_mater/_DSC0723.JPG

/Files/images/patrotichna/den_mater/_DSC0730.JPG

/Files/images/patrotichna/den_mater/_DSC0738.JPG

/Files/images/patrotichna/den_mater/_DSC0741.JPG

/Files/images/patrotichna/den_mater/_DSC0744.JPG

/Files/images/patrotichna/den_mater/_DSC0748.JPG

"Відкриваємо серця!" Тематичне заняття до Дня Святого Валентина

14 лютого 2018 року в Одеському дошкільному навчальному закладі №145 пройшло тематичне заняття «Відкриваємо серця» до Дня Святого Валентина.

День Святого Валентина - це свято любові, миру, доброти, сміху, веселощів. У цей день вітають всіх рідних листівочками, на яких обов’язково повинні бути зображені сердечки. Діти старшої групи №6 разом з вихователем Козлюк Н. В. оздоблювали конверти сердечками, виконували цікаві завдання, атрибутами до яких були теж сердечки. А ще грали у «Пошту», де мали змогу відправити свої листівки наповнені позитивними побажаннями. Діти старшої групи №4, вихователь Мороз О. В., підготували сюрприз для своїх матусь: портрети у нетрадиційній техніці малювання, утворивши цікаву зачіску за допомогою соломинок.

Метою таких занять є розвиток творчих здібностей дошкільників, уяви, естетичного смаку; розвиток комунікативних навичок; формування дружніх стосунків в колективі, ціннісного ставлення до себе як неповторної особистості та до людей, які знаходяться поруч; виховання у дітей любові до рідних та близьких.

Лицарський турнір

28 лютого 2017 року пройшло Свято ввічливості «Лицарський турнір» для дітей середнього віку. Вихователь середньої групи №6 Козлюк Наталія Валеріївна в рамках атестації педагогів провела тематичне свято, метою якого було поширення знань з етикету для дошкільників, формування культури поведінки та виховання ввічливості між хлопчиками та дівчатками.

Зусиллями батьків були підготовлені атрибути до свята, дошкільнята дружно та завзято охороняли Королеву від Нечемного Дракоши, якого навчили бути ввічливим та приємним у спілкуванні.

Даний захід сприяв розвитку навичок спілкування з однолітками, що особливо важливо на сучасному етапі виховання підростаючого покоління. Адже живе спілкування не повинно замінятися віртуальним.

Кондитерська тітоньки Тейсті

13 лютого 2017 року в Одеському дошкільному навчальному закладі «Ясла-садок» №145 до Дня Святого Валентина членом творчої групи вихователем Зайцевою Наталією Леонідівною було проведено інтерактивну гру «Кондитерська тітоньки Кенді». Метою даного заходу є формування у вихованців навичок спілкування та ефективної взаємодії з іншими дітьми і дорослими.

Особливу увагу під час гри було приділено статевому вихованню, формуванню у дітей шанобливого ставлення до протилежної статі, ознайомленню дітей з правилами поведінки для хлопчиків та дівчаток, розвитку творчості та уяви.

Під час тренувальних вправ діти навчались правилам етикету, вчилися знаходити спільну мову між собою та проявляти свої почуття та емоції.

День Святого Миколая серце добром зігріває!

Майже цілий рік усі ми – й дорослі, й малята – з нетерпінням очікуємо зимові свята. З особливим нетерпінням чекають діти 19 грудня, бо Свято Миколая пов’язане з подарунками, гарним настроєм. Цей день, сповнений радістю та сподіваннями, розпочинає череду новорічних свят. Невидимою рукою Святий Миколай здійснює найзаповітніші дитячі мрії, приносить у кожну родину щиру втіху і любов.

19 грудня 2016 року завітав до дитячого садочка №145 святий Миколай. Діти радо зустрічали довгоочікуваного гостя Миколая, розповідали про свої добрі вчинки, гарну поведінку, читали вірші, співали про нього пісеньки. В свою чергу Святий заохотив малюків до подальшого доброго життя та роздав кожному свої подарунки.

/Files/images/IMG_20161219_093529.jpg

/Files/images/IMG_20161219_093843.jpg

/Files/images/IMG_20161219_094220.jpg

Приємно бачити радість і усмішки на обличчях наших діток. І хочеться побажати нашому маленькому поколінню тільки приємних вражень, щасливої долі та процвітаючого майбутнього. А ми – дорослі - зробимо усе, щоб наші діти жили щасливо в ім’я України!

Урок доброти в середній групі до Міжнародного дня інвалідів

2 грудня 2016 року в дошкільному закладі № 145 пройшов Урок доброти присвячений Міжнародному дню інвалідів, який щорічно відмічається 3 грудня. Вихователь Козлюк Наталія Валеріївна провела для своїх вихованців середньої групи змістовну тематичну бесіду з використанням ігрових прийомів та використанням ІКТ технологій.

Мета даного заняття - навчити дітей з дитинства не засуджувати та не боятися «особливих дітей», вміти співчувати, бути толерантними та милосердними. Перегляд мультфільму «Подарунок» мультиплікатора Якоба Фрея викликав у дітей особливі почуття. Зворушлива історія про дружбу, об’єднану спільною біллю, тривалістю всього 4 хвилини дала можливість дітям глибше зрозуміти чужу біду.