Тиждень музики

Згідно річного плану роботи з 23 по 27 січня в Одеському дошкільному навчальному закладі «Ясла-садок» №145 пройшов Тиждень музики. В рамках тижня керівником музичним було проведено низку заходів: День пісні «Пісня- жива душа народу», День музичних інструментів, День музики «Хрустальний дзвін», День краси та мистецтва «Свято гарного настрою».

Метою його проведення було залучення дітей до світової, української культури та мистецтва, ознайомлення з видами театрального мистецтва, формування музичної культури та прищеплення шанобливого ставлення до творчості українських та зарубіжних композиторів.

З метою формування елементарних основ музичної культури були проведені цікаві та змістовні тематичні та комплексні заняття, дидактичні та творчі ігри з використанням елементів методики К. Орфа. Участь дітей у різних видах діяльності дала змогу як отримати нові знання так і проявити свою творчість, викликала у дітей емоційний відгук на музику.

Діти із задоволенням показали свої знання, вміння, навички та творчі здібності.

Аудіоказка "Осінні мелодії" до Міжнародного дня музики

4 жовтня 2016 року в дошкільному закладі № 145 керівником музичним Скарло Тетяною Іванівною та вихователем –методистом Токуновою Наталією Михайлівною проведено аудіоказку «Осінні мелодії» для дітей старшого дошкільного віку, присвячену Міжнародному дню музики, який щорічно відзначають 1 жовтня. Діти поринули у музичний світ осінньої казки, слухаючи твори відомих композиторів Антоніо Вівальді «Пори року.Осінь», Петра Чайковського «Осіння пісня», Астора Пьяццолла «Пори року.Осінь».

Музичне мистецтво має величезний потенціал і багатьом композиторам донині вдається виражати через неї не тільки стан своєї власної душі, але й передавати атмосферу навколишнього, повного почуттів і переживань складного внутрішнього світу взаємин людини і природи. Музика ніколи не старіє, вона дозволяє нам доторкнутися не тільки до часів їх авторів, але і заглянути в наше майбутнє. Маленькі дошкільники слухали музичні шедеври, а потім відтворювали свої враження на папері, і осіння казка оживала в кольорах та формах.

Мета даного заходу - вчити дітей сприймати й розуміти музичні твори, емоційно відгукуватись на них, відтворювати в малюнку враження, використовуючи знайомі прийоми малювання;розвивати уяву, музичний слух, музичну пам’ять , виховувати любов до музичного мистецтва.

Дошкільнята отримали естетичне задоволення та позитивні емоції від заходу проведеного у форматі аудіоказки.