Незабываемый и чудный,

Одесса город мой родной

Живу я тут и жить тут буду

Люблю его я всей душой!

Формуючи громадянсько - патріотичний світогляд , виховуючи любов до рідного міста 10 квітня в дошкільному закладі пройшли тематичні заняття « Маленькі одесити для рідної Одеси » . Вихователі доклали зусилля щоб заняття були пізнавальні, цікаві, ефективні.

Діти з цікавістю розглядали фотозбірку «Історія Одеси в воєнні часи», з задоволенням грали у гру «Одеса майбутнього » відчуваючи себе будівельниками рідного міста .

/Files/images/patrotichna/10_kvtnya/_DSC0178.JPG

/Files/images/patrotichna/10_kvtnya/_DSC0185.JPG

/Files/images/patrotichna/10_kvtnya/_DSC0188.JPG

/Files/images/patrotichna/10_kvtnya/_DSC0191.JPG

/Files/images/patrotichna/10_kvtnya/_DSC0194.JPG

/Files/images/patrotichna/10_kvtnya/_DSC0197.JPG

/Files/images/patrotichna/10_kvtnya/_DSC0199.JPG

/Files/images/patrotichna/10_kvtnya/_DSC0207.JPG

10 квітня День визволення Одеси від німецько-фашистських загарбників

/Files/images/2.jpg

10 квітня 1944 при активній участі партизан і підпільників війська 3-го Українського фронту під командуванням генерала армії Родіона Малиновського звільнили від німецько - фашистських загарбників Одесу.
Визволення міста з'явилося частиною наступальної операції , проведеної військами 3-го Українського фронту за сприянням сил Чорноморського флоту 26 березня - 14 квітня 1944 року. Метою операції був розгром угруповання противника між річками Південний Буг і Дністер , звільнення північно-західного узбережжя Чорного моря і Одеси і вихід на кордон з Румунією.
Бої за місто йшли два дні. 10 квітня над будівлею театру опери та балету було піднято радянський прапор. Практично відразу ж почалося відновлення міста : за час окупації в Одесі були знищені багато заводи і фабрики , підірвані і спалені понад 2 тисячі будівель , зруйнований морський порт, лікарні та санаторії.

10 апреля 2014 года в детском саду прошли мероприятия приуроченные 70 летию освобождения Одессы от немецко-фашистских захватчиков

10 апреля 2014 года в детском саду прошли мероприятия приуроченные 70 - летию освобождения Одессы от немецко-фашистских захватчиков

Наш город зовется героем
Мы славою этой горды
Ее мы удвоим, утроим
Умножим героев ряды.
С тобою, Одесса, мы вместе растем
И песни о счастье поем.

Воспитатели старших групп провели со своими воспитанниками праздничное мероприятие. В этот день на всех домах нашего города развиваются флаги. Благодарная Одесса помнит всех, кто ее защищал, отстаивал в черные дни оккупации и освободил.

Задумчиво в Черное море глядит
Бессмертный гранит обелиска
К нему одинокая чайка летит
Над берегом кружится низко.
Здесь пал за свободу любимой земли
Матрос неизвестный, но правый
И курс на Одессу берут корабли
На вечный огонь ее славы!