Майстер-клас «Виготовлення нетрадиційного обладнання для фізкультурно-оздоровчої роботи з дошкільниками»

Фізичне виховання дошкільників є невід’ємною складовою освіти, забезпечує можливість отримання знань про здоров’я і засоби його зміцнення. Щоб зробити цей процес веселим, ефективним та приємним для малюків педагоги використовують нетрадиційне обладнання.

8 листопада 2017 року в Одеському ДНЗ №145 пройшов майстер-клас для вихователів «Виготовлення нетрадиційного обладнання для фізкультурно-оздоровчої роботи з дошкільниками», під час якого педагоги обмінювалися власним досвідом, вчилися власноруч створювати атрибути для занять та рухливої діяльності дітей. Особливо активну участь в проведенні даного майстер-класу взяли молоді педагоги, які під керівництвом своїх наставників презентували власні роботи.

/Files/images/DSC08479.JPG

/Files/images/DSC08487.JPG

/Files/images/DSC08489.JPG

/Files/images/DSC08507.JPG

/Files/images/DSC08509.JPG

/Files/images/DSC08511.JPG

Ділова гра для педагогів "Рухова активність - одна із складових фізичного розвитку дитини"

25 жовтня 2017 року з метою вирішення одного з основних завдань закладу, а саме: створення умов для підвищення професійної компетентності педагогів, ознайомлення з інноваціями в області формування у дошкільників здоров'язберігаючої компетентності пройшла ділова гра «Рухова активність- одна із складових фізичного розвитку дитини».

Метою гри було закріпити знання педагогів щодо основних завдань закладу з фізичного розвитку дітей, поділитися досвідом організації рухової активності дошкільників, викликати бажання педагогів проявляти творчість та бажання використовувати елементи інновацій у галузі фізичної культури.

Після закінчення ділової гри учасники поділилися своїми враженнями та прийшли до висновку що рух- це запорука здорової та щасливої дитини.

/Files/images/DSC08434.JPG

/Files/images/DSC08435.JPG

/Files/images/DSC08437.JPG

/Files/images/DSC08382.JPG

/Files/images/DSC08387.JPG

/Files/images/DSC08389.JPG

Методичні посиденьки "Як навчити дітей співпраці"

15 березня2017 року в дошкільному закладі пройшли методичні посиденьки для педагогів «Як навчити дітей співпраці». Метою даного заходу було підвищення педагогічної майстерності педагогів щодо формування у дітей вміння спілкуватися та співпрацювати .

Дитячий садок - це перше соціальне об’єднання дітей, у якому забезпечуються здорові умови для унікальних процесів, що відбуваються з дитиною.

Вихователь-методист Токунова Н.М. ознайомила педагогів закладу з методикою К.Фопеля « Як навчити дітей співпраці ? ». Вихователі з задоволенням прийняли участь у психологічних іграх та виконували запропоновані вправи.

Проведення таких ігор сприяють розвитку "емоційного інтелекту" і допомагають педагогу створювати дружню атмосферу взаємодопомоги, доброзичливого і відкритого спілкування дітей один з одним і дорослими.

/Files/images/DSC06913.JPG

/Files/images/DSC06914.JPG

/Files/images/DSC06915.JPG

/Files/images/DSC06919а.JPG

/Files/images/DSC06928.JPG

/Files/images/DSC06930.JPG

/Files/images/DSC06936.JPG /Files/images/DSC06937.JPG

/Files/images/DSC06941.JPG

Ділова гра для вихователів "Трудове виховання дошкільників"

Згідно річного плану роботи 29 листопада 2016 року в дошкільному закладі № 145 пройшла ділова гра для вихователів «Трудове виховання дошкільників» під безпосереднім керівництвом завідувача Шевчук Альони Петрівни.

Метою проведення ділової гри є надання педагогічним працівникам методичної допомоги у визначенні й виконанні завдань трудового виховання. Вихователям важливо чітко уявляти і планувати алгоритм процесу трудової діяльності дошкільнят, знаходити заохочувальні прийоми з метою закріплення у дитини впевненості в собі та у своїх силах.

Дана ділова гра була проведена у формі брейн-рингу з використанням інтерактивних завдань, під час яких педагоги мали змогу проявити свої знання та творчий потенціал.

/Files/images/DSC04973.JPG

/Files/images/DSC04981.JPG

/Files/images/DSC04985.JPG

/Files/images/DSC04990.JPG

/Files/images/DSC05005.JPG

/Files/images/DSC05006.JPG

Майстер-клас "Використання українських народних ігор в системі фізичного виховання дошкільників"

11 травня 2016 року в Одеському ДНЗ «Ясла-садок» №145 проведено майстер-клас для вихователів «Використання українських народних ігор в системі фізичного виховання дітей».

Одним із завдань, над яким працюють педагоги закладу, є використання художніх засобів в процесі фізичного виховання дошкільників. Провідною діяльністю дошкільника є гра, тому залучення дітей до українських народних ігор є засобом досягнення даної мети.

Народні рухливі та хороводні ігри мають досить високу ефективність під час використання на заняттях з фізичного виховання, під час прогулянок. Ознайомлення дошкільників з традиціями українського народу, дитячим фольклором сприяють також формуванню у дітей патріотичної свідомості та бажанню приймати участь у колективній діяльності.

/Files/images/DSC03473.JPG

/Files/images/DSC03431.JPG

/Files/images/DSC03437.JPG

/Files/images/DSC03452.JPG

Проблемний семінар «Формування компетентності педагогів щодо економічного виховання дошкільнят» для вихователів закладу.

Економічне виховання дошкільників

В Одеському ДНЗ «Ясла-садок» №145 27 січня 2016 року пройшов проблемний семінар «Формування компетентності педагогів щодо економічного виховання дошкільнят» для вихователів закладу.

Питання: “Чи потрібно і навіщо дошкільнику економічне виховання?” – набуває нині особливої актуальності і вимагає серйозної педагогічної корекції. Повсякденне життя, сім’я, спілкування з однолітками, нарешті, виховно-освітня робота в умовах дитячого садка формують той емпіричний досвід, який стає базою для подальшої роботи з економічного виховання. І ось тут-то педагог повинен стати для дитини авторитетною людиною, який допоможе правильно осмислити нові явища, факти, поняття. Метою проведення проблемного семінару з економіки є поглиблення знань педагогів щодо використання сучасних методів навчання, удосконалення умінь та навичок для успішного розв’язання завдань економічного виховання дітей, стимулювання творчих пропозицій педагогів.

Під час семінару педагоги дискутували на тему «Чи потрібно вивчати економіку в дитячому садку?», проводили мозковий штурм: «Які форми роботи доцільні в економічній освіті дошкільників», ділилися ідеями щодо економічних дидактичних ігор для дошкільників.

/Files/images/DSC02686.JPG

/Files/images/DSC02688.JPG

/Files/images/DSC02692.JPG

Тренінг для вихователів: «Удосконалюємо дикцію та техніку мовлення»

Зметою підвищення професійної компетентності педагогів закладу пройшов тренінг для вихователів з вдосконалення дикції як надважливого елемента техніки мовлення читця.
21 жовтня 2015 року в ОДНЗ «Ясла-садок» №145 учасники тренінгу вправлялися у виконанні вправ на удосконалення чіткої та красивої вимови. Основна мета тренінгу – розвивати вміння застосовувати в освітньому процесі елементи техніки мовлення та прийоми виразного читання. Адже такі навики необхідні для роботи з дошкільниками, щоб захоплювати, підбадьорювати, торкатися струн душі дітей художнім словом.
Під час проведення тренінгу учасники працювали не тільки над поліпшенням власної дикції, але й над створенням позитивного емоційного фону в групі. Правильна вимова здатна захопити увагу слухачів не менше, ніж глибокий зміст сказаного.

/Files/images/1123.JPG

/Files/images/1124.JPG

/Files/images/1125.JPG

Майстер-клас для вихователів з виготовлення новорічних прикрас та святкового декору «Новорічна майстерня»

В Одеському ДНЗ «Ясла-садок» №145 9 грудня пройшов майстер-клас для вихователів з виготовлення новорічних прикрас та святкового декору «Новорічна майстерня».

Традиційно протягом грудня йде активна підготовка до Новорічних ранків. Важливим етапом підготовки є також прикрашання музичної зали та групових приміщень дитячого садка. Вихователі під час майстер-класу «Новорічна майстерня» ділилися ідеями створення поробок, елементів новорічного декору, адже оригінальні вироби, симпатичні іграшки і прикраси, приємні святкові дрібнички додають святкового настрою не тільки малечі, а й дорослим.

/Files/images/DSC02175.JPG

/Files/images/DSC02189.JPG

/Files/images/DSC02196.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 1650

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.