Майстер-клас «Виготовлення нетрадиційного обладнання для фізкультурно-оздоровчої роботи з дошкільниками»

Фізичне виховання дошкільників є невід’ємною складовою освіти, забезпечує можливість отримання знань про здоров’я і засоби його зміцнення. Щоб зробити цей процес веселим, ефективним та приємним для малюків педагоги використовують нетрадиційне обладнання.

8 листопада 2017 року в Одеському ДНЗ №145 пройшов майстер-клас для вихователів «Виготовлення нетрадиційного обладнання для фізкультурно-оздоровчої роботи з дошкільниками», під час якого педагоги обмінювалися власним досвідом, вчилися власноруч створювати атрибути для занять та рухливої діяльності дітей. Особливо активну участь в проведенні даного майстер-класу взяли молоді педагоги, які під керівництвом своїх наставників презентували власні роботи.

/Files/images/DSC08479.JPG

/Files/images/DSC08487.JPG

/Files/images/DSC08489.JPG

/Files/images/DSC08507.JPG

/Files/images/DSC08509.JPG

/Files/images/DSC08511.JPG

Ділова гра для педагогів "Рухова активність - одна із складових фізичного розвитку дитини"

25 жовтня 2017 року з метою вирішення одного з основних завдань закладу, а саме: створення умов для підвищення професійної компетентності педагогів, ознайомлення з інноваціями в області формування у дошкільників здоров'язберігаючої компетентності пройшла ділова гра «Рухова активність- одна із складових фізичного розвитку дитини».

Метою гри було закріпити знання педагогів щодо основних завдань закладу з фізичного розвитку дітей, поділитися досвідом організації рухової активності дошкільників, викликати бажання педагогів проявляти творчість та бажання використовувати елементи інновацій у галузі фізичної культури.

Після закінчення ділової гри учасники поділилися своїми враженнями та прийшли до висновку що рух- це запорука здорової та щасливої дитини.

/Files/images/DSC08434.JPG

/Files/images/DSC08435.JPG

/Files/images/DSC08437.JPG

/Files/images/DSC08382.JPG

/Files/images/DSC08387.JPG

/Files/images/DSC08389.JPG

Методичні посиденьки "Як навчити дітей співпраці"

15 березня2017 року в дошкільному закладі пройшли методичні посиденьки для педагогів «Як навчити дітей співпраці». Метою даного заходу було підвищення педагогічної майстерності педагогів щодо формування у дітей вміння спілкуватися та співпрацювати .

Дитячий садок - це перше соціальне об’єднання дітей, у якому забезпечуються здорові умови для унікальних процесів, що відбуваються з дитиною.

Вихователь-методист Токунова Н.М. ознайомила педагогів закладу з методикою К.Фопеля « Як навчити дітей співпраці ? ». Вихователі з задоволенням прийняли участь у психологічних іграх та виконували запропоновані вправи.

Проведення таких ігор сприяють розвитку "емоційного інтелекту" і допомагають педагогу створювати дружню атмосферу взаємодопомоги, доброзичливого і відкритого спілкування дітей один з одним і дорослими.

/Files/images/DSC06913.JPG

/Files/images/DSC06914.JPG

/Files/images/DSC06915.JPG

/Files/images/DSC06919а.JPG

/Files/images/DSC06928.JPG

/Files/images/DSC06930.JPG

/Files/images/DSC06936.JPG /Files/images/DSC06937.JPG

/Files/images/DSC06941.JPG

Ділова гра для вихователів "Трудове виховання дошкільників"

Згідно річного плану роботи 29 листопада 2016 року в дошкільному закладі № 145 пройшла ділова гра для вихователів «Трудове виховання дошкільників» під безпосереднім керівництвом завідувача Шевчук Альони Петрівни.

Метою проведення ділової гри є надання педагогічним працівникам методичної допомоги у визначенні й виконанні завдань трудового виховання. Вихователям важливо чітко уявляти і планувати алгоритм процесу трудової діяльності дошкільнят, знаходити заохочувальні прийоми з метою закріплення у дитини впевненості в собі та у своїх силах.

Дана ділова гра була проведена у формі брейн-рингу з використанням інтерактивних завдань, під час яких педагоги мали змогу проявити свої знання та творчий потенціал.

/Files/images/DSC04973.JPG

/Files/images/DSC04981.JPG

/Files/images/DSC04985.JPG

/Files/images/DSC04990.JPG

/Files/images/DSC05005.JPG

/Files/images/DSC05006.JPG

Майстер-клас "Використання українських народних ігор в системі фізичного виховання дошкільників"

11 травня 2016 року в Одеському ДНЗ «Ясла-садок» №145 проведено майстер-клас для вихователів «Використання українських народних ігор в системі фізичного виховання дітей».

Одним із завдань, над яким працюють педагоги закладу, є використання художніх засобів в процесі фізичного виховання дошкільників. Провідною діяльністю дошкільника є гра, тому залучення дітей до українських народних ігор є засобом досягнення даної мети.

Народні рухливі та хороводні ігри мають досить високу ефективність під час використання на заняттях з фізичного виховання, під час прогулянок. Ознайомлення дошкільників з традиціями українського народу, дитячим фольклором сприяють також формуванню у дітей патріотичної свідомості та бажанню приймати участь у колективній діяльності.

/Files/images/DSC03473.JPG

/Files/images/DSC03431.JPG

/Files/images/DSC03437.JPG

/Files/images/DSC03452.JPG

Тренінг для вихователів: «Удосконалюємо дикцію та техніку мовлення»

Зметою підвищення професійної компетентності педагогів закладу пройшов тренінг для вихователів з вдосконалення дикції як надважливого елемента техніки мовлення читця.
21 жовтня 2015 року в ОДНЗ «Ясла-садок» №145 учасники тренінгу вправлялися у виконанні вправ на удосконалення чіткої та красивої вимови. Основна мета тренінгу – розвивати вміння застосовувати в освітньому процесі елементи техніки мовлення та прийоми виразного читання. Адже такі навики необхідні для роботи з дошкільниками, щоб захоплювати, підбадьорювати, торкатися струн душі дітей художнім словом.
Під час проведення тренінгу учасники працювали не тільки над поліпшенням власної дикції, але й над створенням позитивного емоційного фону в групі. Правильна вимова здатна захопити увагу слухачів не менше, ніж глибокий зміст сказаного.

/Files/images/1123.JPG

/Files/images/1124.JPG

/Files/images/1125.JPG

3 декабря 2014 года в Одесском дошкольном образовательном учреждении «Ясли - сад» № 145 Одесского городского совета Одесской области состоялась «Мастерская праздника» для воспитателей.

Новый год в детском саду -это праздник, которого дети ждут целый год. Для того, чтобы дети поверили в сказку и получили много позитивных эмоций, важно правильно подготовить сценарий, придумать интересные конкурсы, оригинально украсить музыкальный зал и группы, приготовить с детьми новогодние поделки.

«Мастерская праздника», которую подготовила и провела Токунова Наталия Михайловна – воспитатель – методист детского сада, дала возможность педагогам поделиться опытом в подготовке к Новому году.

Основа мероприятия – практическая работа воспитателей: самодельные елочки и елочные игрушки, снеговики, ангелочки и снежинки, украшения и гирлянды для интерьера можно мастерить с детьми вплоть до самого Нового Года, создавая атмосферу праздника, как в детском саду, так и дома.

/Files/images/DSC05613.JPG

/Files/images/DSC05637.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 50

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.