Методичні посиденьки "Як навчити дітей співпраці"

15 березня 2017 року в дошкільному закладі пройшли методичні посиденьки для педагогів «Як навчити дітей співпраці». Метою даного заходу було підвищення педагогічної майстерності педагогів щодо формування у дітей вміння спілкуватися та співпрацювати .

Дитячий садок - це перше соціальне об’єднання дітей, у якому забезпечуються здорові умови для унікальних процесів, що відбуваються з дитиною.

Вихователь-методист Токунова Н.М. ознайомила педагогів закладу з методикою К.Фопеля « Як навчити дітей співпраці ? ». Вихователі з задоволенням прийняли участь у психологічних іграх та виконували запропоновані вправи.

Проведення таких ігор сприяють розвитку "емоційного інтелекту" і допомагають педагогу створювати дружню атмосферу взаємодопомоги, доброзичливого і відкритого спілкування дітей один з одним і дорослими.