Осінні свята "Здраствуй осінь золота!"

1-3 листопада 2017 року в Одеському ДНЗ «Ясла-садок» №145 пройшли осінні свята ««Здраствуй осінь золота!» у всіх вікових групах.

На свята в дитсадочку з нетерпінням чекають і діти, і батьки. Малюки радіють з того, що їхні виступи прийдуть подивитися мами й тата, а батькам випадає чудова нагода повернутися на деякий час у дитинство. Кожне свято було насичене різноманітними героями та інсценівками, піснями, таночками, іграми, які підбиралися згідно віку та індивідуальних особливостей кожної дитини. Завітала до вихованців і сама винуватиця свята - щедра Осінь, яка розважала малят іграми та загадками, а на завершення вона усіх почастувала своїми дарами - смачними яблучками.

У процесі спільної пізнавально-ігрової діяльності діти отримують позитивні емоції, залучаються до творчості, що безпосередньо пов’язано з розвитком їхньої емоційної сфери, стимулюванням здатності до прояву загальнолюдських цінностей – доброти, чесності.

Більше фото дивіться в нашій Фотогалереї