Зимові Олімпійські ігри в ДНЗ

З метою оптимізації фізкультурно- оздоровчої роботи, підвищення рухової активності та ознайомлення малят з сучасними подіями в житті країни 9 лютого в Одеському дошкільному навчальному закладі «Ясла-садок» №145 пройшло спортивне свято для старших дошкільнят «Зимові олімпійські ігри».

Попередня робота вихователів щодо теми Зимові Олімпійські ігри, які 2018 року почалися 9 лютого в Кореї, спонукала дітей обрати назви своїм командам відповідно до талісманів олімпіади: команда білого тигра Сухоран та команда чорного ведмедя Бандабі. Діти закріпили знання про види зимового спорту, з великим задоволенням виконали роль олімпійців: лижників, біатлоністів.

Свято- це завжди радість, веселощі, а ігри та змагання добре сприяють гармонійному фізичному розвитку, вихованню найважливіших морально- вольових і дружніх якостей у вихованців.

/Files/images/_DSC0968а.JPG