Міжнародний день рідної мови в ДНЗ

З нагоди Міжнародного дня рідної мови, який за рішенням ЮНЕСКО відзначають 21 лютого в закладі пройшли відповідні заходи. Педагоги проводили з дошкільниками тематичні заняття, основною метою яких було показати багатство та красу української мови, спонукали дітей до роздумів: яку мову вони вважають рідною і чому?

Вихователь середньої групи №2 Кашу Т. А. провела тематичне заняття «На гостину до Лесі Українки», ознайомлювала дошкільнят з творами відомої поетеси. Вихователь старшої групи №4 Мороз О. В. провела гру-заняття «Лісова мавка»; на гостину до дітей завітала бібліотекар з розповіддю та книжками про видатних українських письменників.

Рідна мова – це та, яку ми чуємо, якою володіємо з дитинства. Для кожної людини на планеті її рідна мова – єдина і неповторна. Тож спонукаємо дітей не лише вивчати українську мову, а й спілкуватися нею!

/Files/images/_DSC0316а.JPG